Pristatome netikėtą naujieną – L A I S T Y T U V Ą!

Laistytuvas – kaip rašoma viki – nešiojama talpykla, dažniausiai su rankena, pritaikyta augalų… oi, širdžių laistymui.

Patentuodama šį VAJC išradimą, komanda kalbėjo:
„Tai naujas, unikalus, visiškai niekur kitur niekada nevykęs reiškinys. Jis, neabejotinai, pritrauks minias, o gal mases, jaunų, charizamatiškų asmenybių nepamirštamam susitikimui.“

Ar čia laistysime močiutės gėles ar purensime žemes pavasario gėrybių auginimui? O gal lipdysime laistytuvus iš molio? O gal čia liesime savo dainas, šokius, triukus ir kitus talentus? Kas žino!

2017 m. gruodžio 18 d. Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro trečiasis aukštas virpėjo nuo muzikos garsų ir „Laistytuvo“ džiaugsmų! Čia susitikęs jaunimas pradėjo „Laistytuvo“ sezoną.

Laistytuvas – vieta susitikti, pasimatyti ir pasidžiaugti vieni kitais. Kartą į mėnesį vis susitiksime, p a ž a d a m e !

Pirmasis „Laistytuvas“ džiugino jaunimo talentais. Vakaro puošmenomis buvo Gintarė Bauerytė, Justina Trinkūnaitė-Sungailienė, Kristina Cecilija Trinkūnaitė ir Paulius Pilypas, Mardasavo bernai, Živilė Mackevičiūtė bei Emilija Danielė Barteškaitė. Po vakaro puošmenų buvo metas susipažinti vieniems su kitais, tam padėjo VAJC komandos sugalvoti žaidimai.

Lempučių šviesomis pasidžiaugę, mandarinais pasisotinę, daug džiaugsmo įgavę jaunimas baigė gruodžio mėnesio „Laistytuvą“ bendra daina, kuri buvo sukurta čia ir dabar. Gal ši daina taps „Laistytuvo“ himnu? A t e i k i t e  ir  p a m a t y s i t e!

O kitąsyk susitiksime kada? Gal, sakykim, sausio 24 dieną? Vajė!

Sek naujienas Facebook’e: laistytuvas.