Šiuo metu Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centre dirba

Kristina Trinkūnaitė
Esu teatro režisūros studentė, Lietuvos jaunimo dienų ilgalaikė renginio režisūros srities savanorė. Mano mėgstamiausia veikla - klausyti Dievo valios. Nuolat stebiuosi į kokius nuostabius ir pašėlusius nuotykius Jis mane kviečia. Tapti VAJC vadove buvo Jo paraginimas ir kvietimas. Negalėjau į jį neatsiliepti!
kun. Jaroslav
Esu kunigas. Draugų ir bičiulių vadinamas – Jarko. Jau beveik 5 metus esu VAJC sielovadininkas ir Šv. Teresės bažnyčios vikaras. „Visuomet džiaukitės, be paliovos melskites! Už viską dėkokite, nes to Dievas nori iš jūsų Kristuje Jėzuje“ (1 Tes 5, 16-18).
Gintarė Dragūnaitė
Vienas svarbiausių dalykų gyvenime man yra kūryba. Visur, kur tik galiu kurti, atrandu dalelę savęs. Kuriu dainas, giesmes, dekoracijas, drabužius ir t.t. Į VAJC veiklą įsitraukiau, kai dar mokiausi mokykloje Švenčionyse. Ši graži savanorystė vėliau tapo mano darbu, kuriame darbuojuosi jau 3 metus. „Viską darykite su meile“ (1 Kor 16,14) – kiekvieną dieną gyvenu šia Biblijos eilute.
Marija Zelenkevič
Esu vyriausias (pagal amžių) VAJC komandos narys. Visada žavėjausi žmonėmis tvarkančiais finansus, todėl pasirinkau būtent šią studijų kryptį. Kasdien skaičiuoju VAJC skaičiukus ir padedu juose nepasiklysti savo kolegoms.
Mintautas Kriščiūnas
Džiuginu kitų širdis muzika! Profesionaliai groju altu, priklausau šlovinimo grupei „Naujas Kraujasׅ“. Magistro studijų metu atradau gilesnį santykį su Dievu ir meilę Bažnyčiai. Pradėjau aktyviai savanoriauti jaunimo veikloje: vasaros stovyklose, katalikiškuose renginiuose, „Alfa“ kurse. VAJC atsakomybės: ministrantų veikla, „Laistytuvas“, ūkvedyba ir VAJC kilnojamo turto nuoma.
Kamilė Janulytė
Šiuo metu studijuoju magistrantūrą Vilniaus universitete. Savanoriauju Joanitų bendruomenės jaunimo veikloje, priklausau šlovinimo grupei „Naujas Kraujasׅ“. Mėgstu slidinėti, autorinį kiną ir daug šypsotis. O VAJC esu atsakinga už komunikaciją.