Ateitininkų maldos ir Šv. rašto skaitymo grupė
(Joanitų vienuolynas Vilniuje, Antakalnio g. 27)

Maldos grupė renkasi:

Kiekvieną ketvirtadienį 18.00-20.00 val.

Ateitininkų maldos ir Šv. rašto skaitymo grupė renkasi bendrai maldai ir dalijimuisi, bei kviečia visus prisijungti.

Susisiekite su mumis: 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+37068715585 (Vaidotas Vaičaitis)

 

 
 
 
 

Šv. Jonų Taizė bendruomenė
(Šv. Jonų bažnyčia, Šv. Jono g. 1)

Maldos grupė renkasi:

Kiekvieną ketvirtadienį 19.00-20.00 val.

( Jei susitikimas perkeliamas į kitą vietą, apie tai skelbiame https://www.facebook.com/groups/275386213286/ )

Esame jaunimo gupė susirinkusių į Vilnių iš pačių įvairiausių Lietuvos vietų. Mes visi skirtingi – mokomės, studijuojame ir dirbame, tačiau savyje turime vienijantį troškimą: norime melstis drauge. Lankomės Taizė kaimelyje, Burgundijoje ir Europos žiemos jaunimo susitikimuose, kur išgyvename maldos ir giesmės džiaugsmą. Taizė broliai kviečia melstis giedant trumpas, lengvai įsimenamas, meditacines giesmes. Šios giesmės leidžia patiems suvokti, pajausti, išgyventi tikėjimo tiesas, Dievo artumą, bendrystę. Taigi prisisotinę bendros maldos džiaugsmo, kviečiame ir Tave melstis kartu. Taizé grupelė gyvuoja jau penkis metus. Į pamaldas ateina vis daugiau jaunų žmonių, turinčių troškimą vienytis maldoje ir būnant kartu atiduoti dalelę savęs greta esantiems.

Bendruomenės nariai aktyviai dalyvauja ir savanoriauja Vilniaus miesto ir visos Lietuvos krikščioniškuose jaunimo renginiuose: Lietuvos jaunimo dienose, piligriminiame žygyje Vilnius-Trakai; adoracijos vakaruose. Vykstame į gausias piligrimines keliones. Periodiškai lankome senolius gyvenančius Vilniaus Gerontologijos centre, bendraujame su jais ir dovanojame jiems savo šypsenas. Porą kartų per metus organizuojame jungtines Vilniaus bažnyčių ir parapijų Taizé pamaldas, į kurias susirenka gausus būrys jaunimo. Stengiamės neužsidaryti, rengiame išeitines Taizé pamaldas: viešėjome ir savo veiklą pristatėme Vilniaus Šv. Juozapo seminarijoje, pas Asumpcion kongregacijos seseris. Tokios pažintys dažnai atveria mūsų ateities veiklos ir bendradarbiavimo perspektyvas. Aktyviai bendradarbiaujame su Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centru.
Gavėnios ir advento laikotarpiu atsitraukiame nuo kasdienių rūpesčių ir stipriname savo tikėjimą rekolekcijose, netoli Vilniaus esančiuose Jėzuitų rekolekcijų namuose (Guopstose). Tokias bendras rekolekcijas Šv. Jonų Taizé grupei ir Gospel chorui rengia Ksaverinų kongregacijos brolis Joseph Glebas (Brothers of St. Francis Xavier), kuris kiekvienoms rekolekcijoms paruošia išsamią programą ir užsiėmimus.
Jau šeštus metus iš eilės organizuojame „Kalėdinę pyragų akciją“. Jos metu savanorių iškeptais bei gerų žmonių paaukotais pyragais vaišiname Pilies gatvės ir Gedimino prospekto praeivius. Akcijos tikslas – skatinti savanorišką jaunimo veiklą bei jaunosios kartos solidarumą silpniesiems. Paskutinės vaišių akcijos metu buvo renkamos aukos Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namų atnaujinimui. Renginyje dalyvavo per 100 jaunųjų savanorių, tame tarpe Antakalnio vaikų globos namų auklėtiniai, Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus padalinio, Lietuvos krikščioniško jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“, fotografų klubo "Fotokablys", asociacijos "Ne imti, bet duoti" nariai, kurie prisidėjo savo savanorišku darbu: kepdami pyragus, rinkdami aukas ir dalindami vaišes.
Trečius metus iš eilės prisidedame prie Trakų parapijos jaunimo organizuojamos „Spalvotųjų šypsenų šventės“ Trakinių atlaiduose įgyvendinimo. Tai unikalus renginys, ugdantis toleranciją ir bendruomeniškumą tarp tautų bei kultūrų, jungiantis įvairias kultūros ir meno formas siekia sudaryti sąlygas įdomiam, nuoširdžiam bendravimui, kartu kurti ir aplinkui skleisti grožį ir gėrį. Kiekvienais metais renginyje apsilanko Vilniaus vyskupas.

Susisiekite su mumis: 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+37060148033 (Kipras Kančys)

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+37061429711 (Dainius Dijokas)

http://www.astikiu.lt

 

 

 

 

Emausas
(
Kalvarijų 331A, Vilniuis)

Maldos grupė renkasi:

Kiekvieną pirmadienį 18.00 val.
(Kas antrą pirmadienį yra galimybė dvasiniam palydėjimui.)

 

Krikščioniško gyvenimo mokykla - Emausas, kviečia norinčius prisijungti prie jaunimo gyvenimo.
Maldos grupės veikloje: Mokymai, konferencijos, pasidalinimai Dievo žodžiu, malda.

Susisiekite su mumis: 
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+37068638254 (Ses. Viktorija)

 

 
Loading...
Loading...