JAUNIMO FESTIVALIS „IŠEIK Į AIKŠTĘ 2013“

2013 m. gegužės 3-5 dienomis Vilniuje vyko jaunimo festivalis „Išeik į aikštę 2013“. Festivalio pagrindinis tikslas – šventinis, pramoginis, prasmingas ir turiningas renginys jaunimui.

Jaunimo festivalis tapo erdve jauniems žmonėms susitikti, bendrauti tarpusavyje, prasmingai praleisti savaitgalį. Renginio metu buvo galimybė jauniems žmonėms viešai bei drąsiai prabilti apie gyvenimo prasmės paieškas: tikintiesiems iš naujo įvertinti savo pažiūras, jas papildyti naujomis įžvalgomis, netikintiems arba abejojantiems suteikti galimybę diskutuoti, viešai kelti savo klausimus, reikšti savo nuomonę.

Šiai įdėjai įgyvendinti buvo pakviesta Emanuelio misijų mokykla, įsikūrusi Romoje, o jos studentai –  net iš 12 skirtingų pasaulio šalių.

Vyko pokalbiai bei diskusijos apie gyvenimo prasmę, gyvos muzikos koncertai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, tarptautinės pamaldos, skautų įkurtas nuotykių parkas, proto mūšis, specialiai renginiui įrengtame paviljone veikė Katedros aikštės kavos klubas. Koncerte, kurį transliavo Lietuvos televizija, koncertavo garsūs Lietuvos atlikėjai: Giedrė Kilčiauskienė, Linas Adomaitis, „Saulės broliai“, gospel komanda „HARK“.

stop view
/
      ozio gallery by joomla.it

      Loading...
      Loading...