Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

48h / Tebūna pašlovintas Viešpats!

2018 rugpjūčio 31 @ 8:00 - 2018 rugsėjo 2 @ 17:00

Prieš metus tarytumei netyčia susibūrė grupelė žmonių iš skirtingų parapijų šlovinti Viešpatį kartu. Tuomet tai darėme 3 skirtingose bažnyčiose, 3 skirtingomis kalbomis. Taip gimė projektas Viena Kristuje. Dabar šiame projekte kas mėnesį susirenka skirtingų parapijų atstovai ir vieną vakarą šlovina Viešpatį kartu.

Tačiau Dievas svajoja apie didesnius dalykus 🙂 Dar prieš gimstant projektui Jis įkvėpė troškimą, ir ne tik mums (!!!), kad Lietuvoje atsirastų nuolatinio šlovinimo namai, kuriuose Dievas būtų šlovinamas nepertraukiamai – 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Tikime, kad šis renginys, kai be perstojo šlovinsime Viešpatį 48 val., yra mažas (o gal ir nemažas) žingsnis link šios svajonės įgyvendinimo.

Taigi, kviečiame prisijungti visus, trokštančius dar artesnio santykio su Dievu, nors ir neilgam pusvalandžiui (o gal ir visoms 48 val.?). Ir tikrai nesvarbu ar turi klausą, ar žinai bent vieną psalmę… Susirinkime kartu dėkingomis širdimis giedoti Viešpačiui, pagarbinti Jį šventumo grožyje.

Šis laikas bus dovana Viešpačiui. Šlovinsime ne dėl to, kad „reikia“, ne dėl to, kad įsipareigojome tai daryti, bet dėl to, kad šlovinti Viešpatį yra GERA! Juk Jo artume yra ir džiaugsmas, ir laisvė, ir ramybė. Kas kitas yra toks geras, kaip mūsų Dievas?..

Visi šlovintojai, kurie norėtų pašlovinti šiame renginyje – kviečiame!
Užsukite į 48h.lt/registracija ir užsiregistruokite!

Informacija

Pradžia:
2018 rugpjūčio 31 @ 8:00
Pabaiga:
2018 rugsėjo 2 @ 17:00
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/172073856823991/

Vieta

Švč. Mergelės Marijos Ramintojos koplyčia
Savičiaus g. 15
Vilnius, Lietuva

Organizatorius

Viena Kristuje
Telefonas:
+37067849651
El. paštas:
viena.kristuje@gmail.com
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/vienakristuje/
VAJC Facebook profilis