Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

„Pažink save“ savaitgalis Vilniuje

kovo 23 @ 17:30 - kovo 25 @ 14:30

Suprasti save ir kitą žmogų, dažnam – tikras iššūkis. O kur dar draugystė, susižavėjimas, meilė, pirmi nusivylimai, vaikinų ir merginų skirtumai, skrtingi požiūriai į šeimą, gyvybę ir visi kiti klausimai, kasdien stuksenantys paaugliui į nugarą…
Visos šios temos – sutelpa į rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą, skirtą 14-18 m. jaunimui. Šįkart programą išklausyti kviečiame 1-3 kurso studentus, ypatingai tuos, kuriuos domina savanorystė šioje srityje.
Teorinius ir praktinius užsiėmimus veda programos savanoriai, patys baigę 10 temų kursą, todėl kviečiame nelengvam iššūkiui – pamėginti suprasti save ir jei jausite tam pašaukimą – įgytomis žiniomis pasidalinti su kitais.

Dalyvio anketą galite užpildyti iki kovo 19 d., spustelėję nuorodą čia:https://goo.gl/forms/O9EVHJJmsHDKnaMv1

„Pažink save“ – tai rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programa, kurią, remiantis amerikiečių programa „Paauglio žvaigždė“, pritaikė Lietuvos šeimos centras. Programos tikslas – padėti jaunam žmogui suvokti save ir savo jausmus, santykius su kitais žmonėmis, lytiškumą, reprodukcinę sistemą ir vaisingumą.
Programą sudaro šios temos: „Aš“, „Vertybės ir charakteris“, „Šeima“, „Jie ir jos“, „Ar tai meilė?“, „Kodėl verta laukti?“, „Tai, apie ką nekalbame…“, „Kelias į santuoką“, „Gyvybė“, ir „Vaisingumas“.

*amžius ir noras savanoriauti – gali būti lankstesni, nei nurodyta aprašyme, tačiau prioritetas tenka patenkantiems į nurodytą tikslinę auditoriją
**vietų skaičius ribotas

Informacija

Pradžia:
kovo 23 @ 17:30
Pabaiga:
kovo 25 @ 14:30

Vieta

Marijos namai
Antakalnio g. 27
Vilnius,

Organizatorius

VASC programa jaunimui „Pažink Save“
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/vascpazinksaveklubas/
VAJC Facebook profilis