Kursai

Alfa kursas

Alfa kursas skirtas VISIEMS, kurie nori geriau pažinti krikščionybę: netikintiems, abejojantiems krikščionybės tiesomis, tiek tiems, kurie praktikuoja krikščioniškąjį tikėjimą. Tai evangelizacinis kursas, kurio metu susipažįstama su pamatinėmis krikščionybės tiesomis ir kviečiama asmeniškai išgyventi Švenčiausios Trejybės slėpinį bei rasti vis artimesnį santykį su Jėzumi. Dalyviai gali pasidalinti savo mintimis, ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus bei rasti bendraminčių.

Kur vyksta ALFA kursas Vilniuje?

Vilniaus Šv. vysk. Stanislovo ir šv. Vladislavo Arkikatedroje bazilikoje (susitikimai vyks parapijos namuose Tilto g. 1A):

Vilniaus Šv. Jono Teologo vienuolyne (Antakalnio g. 27):

Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II parapijoje (Medeinos g. 14):

Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje (Savičiaus g. 15)

Vilniaus Šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčioje (Didžioji g. 34):

Vilniaus šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje (INTERNETU):

Vilniaus Pal. Jurgio Matulaičio bažnyčioje (J. Matulaičio a. 3)

 

 


 

Samuelio grupė

Samuelio grupė – tai devynis mėnesius trunkanti pašaukimo atpažinimo kelionė. Su Samuelio grupės dalyviais keliauja kartu ir Samuelio komanda, sudaryta iš įvairių vienuolijų (vyrų ir moterų) atstovų, kunigų bei pasauliečių, trokštanti padėti jaunam žmogui gilinti tikėjimą, labiau pažinti Dievą ir maldoje palaipsniui suprasti tikrąjį Jo kvietimą, suteikdama dvasinio palydėjimo galimybę.

Samuelio grupė yra skirta visiems, kurie:

  • kurie rimtai mąsto apie dvasinį pašaukimą (į šeimą, kunigystę, vienuolinį gyvenimą) ir misiją,

  • kurie dar nėra supratę savo gyvenimo tikslo,

  • kurie svarsto galimybę įsipareigoti savanorystei.

Dalyvių amžius yra 18-35 metai.


Catholicism (liet. „Katalikybė“)

„Katalikybė“ – tai programa, skirta gilinti žinias apie Katalikų Bažnyčią ir jos mokymą. Programoje būna paskaitos, diskusijos, arbata, susitikimo metu žiūrimas trumpas video filmas. Susitikimai yra atviri visiems ir vyksta šeštadieniais, kartą per mėn.  Šv. Jono Teologo vienuolyne (Antakalnio g. 27), šv. Jono Pauliaus II salėje.

 

 


 

VAJC Facebook profilis