Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

MAGIS VASARA 2024

liepos 7 @ 11:00 - liepos 12 @ 17:00

Ir šią vasarą sieksime ieškoti ir atrasti daugiau: jus kviečia MAGIS VASARA 2024!
Šiemet 18-35 m. jauniems žmonėms siūlome liepos 7-13 dienas skirti jaudinančiam iššūkiui – „Pažinti Nepažintą“. Ignaciškuoju dvasingumu paremtų eksperimentų metu drauge su jaunimu iš visos Lietuvos atsigręšite į pažinumą ir jo atspindžius kasdienybėje: ar pažįstate save ir savo artimą? Kas yra Jis – Dievas, Meilė, Tiesa…? O kam man reikia Jo ir kitų žmonių? Pažinimas – nesibaigiantis ir klausimų nuolat keliantis procesas, į kurį leistis kviečiame ne tik apmąstymų būdu, bet ir aktyviomis veiklomis, kurios ir taps MAGIS VASAROS ašimi.
REGISTRACIJA JAU VYKSTA ČIA: https://forms.gle/RhSPsWxUFsTsRqKC7
Šią vasarą kiekvieno dalyvio laukiame viename iš trijų „Pažinti Nepažintą“ eksperimentų:
1. Piligrimystės atradimų dovanojantis dviračių žygio eksperimentas. Apie 260 km žygis vaizdingu maršrutu Kaunas-Šilutė-Nida-Klaipėda su daugiausia kelioninių juokelių žinančiais grupės koordinatoriais taps ne tik fiziniu, bet ir bendrystės, drąsos, kantrybės išbandymu, kiekvieną akimirką praturtinančiu giliausiais įspūdžiais, Lietuvos grožiu ir Dievo, sutikto Kelyje, artumu.
2. Gilų savęs ir kito pažinimą garantuojantis meno ir dvasingumo eksperimentas. Nebūtina būti menininku, kad prisijungtumėte prie eksperimento, tačiau grupės koordinatorės pažada, kad net ir pats mažiausias jūsų vidinis kūrėjas šią liepos savaitę pabus iš žiemos miego. Dailės, judesio, rašymo terapijų metodai padės pažinimo džiaugsmą atrasti kuriant bei susitinkant su savimi. Šioje kelionėje dalyvius lydės ir neuroedukatorė Agnė Milieškienė.
3. Bendruomenės jungtis ir prasmę kuriantis socialinis eksperimentas. Galite ne tik ieškoti būdų pažinti save, bet ir padėti tą padaryti kitiems! Eksperimento koordinatoriai meta jums iššūkį ir kviečia tapti dieninės paauglių stovyklos vadovais. Nesvarbu, ar jau turite bendravimo su jaunuoliais patirties, ar iki šiol nė neįsivaizdavote savęs šioje rolėje – čia rasite erdvės ir galimybių kurti, pažinti save ir kitus, esmingai prisidėti prie stovyklos veiklų užtikrinimo ir, žinoma, sugrįžti į laužu bei nostalgija kvepiančius vasaros stovyklų vakarus…
Kiekvieną eksperimentų grupę lydės ir jėzuitas(-ai), padėsiantis rasti Dievą kasdieninėje veikloje. Kasdien girdėsite dienos impulsą, dalyvausite MAGIS ratų (pasidalinimo) grupelėse, kartu švęsite šv. Mišias.
Nekantraujame susitikti ir išvysti jus viename iš eksperimentų!
____________________________________________
MAGIS VASAROS 2024 programa:
liepos 7 d. MAGIS VASARA 2024 atidarymo renginys Vilniuje (visiems dalyviams)
liepos 7-12 d. veiklos eksperimentų grupėse
liepos 12-13 d. MAGIS VASARA 2024 uždarymo renginys Vilniuje (visiems dalyviams)
_____________________________________________
DALYVIO MOKESTIS
Prie vasaros MAGIS 2024 prašome prisidėti 150 eur dalyvio įnašu, kuris bus skiriamas dalinai padengti nakvynės ir maitinimo išlaidoms. Į šią sumą taip pat įeina transporto ir kitos renginio programos išlaidos viso renginio metu. MAGIS klubų nariams dalyvio įnašas – 110 eur.
SVARBU! Norime, kad dalyvio įnašas netaptų kliūtimi dalyvauti, tad jei turite troškimą, tačiau trūksta finansų – susisiekime el. paštu magis@jezuitai.lt arba +37060515123 (Akvilė) ir ieškosime sprendimo konkrečiai jūsų situacijai.
Jei žinote, kad galite prisidėti didesniu įnašu, būsime dėkingi.
Užsiregistravę ne vėliau kaip per 3 d. gausite el. laišką, kuriame pateiksime išsamesnę informaciją. Taip pat šiuo laišku galime jus pakviesti nuotoliniam susitikimui.
Kviečiame sekti vis atnaujinamą informaciją Magis LT Facebook paskyroje.
AČIŪ, kad atsiliepiate į kvietimą susitikimui!
Jei neketinate dalyvauti MAGIS VASARA 2024, tačiau norėtumėte prisidėti finansine parama, tai galite padaryti atlikdami pavedimą į šią sąskaitą:
Gavėjas: Lietuvos jėzuitų provincija
Juridinio asmens kodas: 191893936
Banko sąskaita: LT61 7044 0600 0786 6379
AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Mokėjimo paskirtis: „Vasaros MAGIS 2024“
Registruotis jau galite čia: https://forms.gle/uEiLGSPiW5PvZLRr6

Informacija

Pradžia:
liepos 7 @ 11:00
Pabaiga:
liepos 12 @ 17:00
Dalyvio įnašas:
150EUR
Renginys Category:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/uEiLGSPiW5PvZLRr6

Organizatorius

Magis LT
VAJC Facebook profilis