Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Moksleivių ateitininkų rudens akademija MARA

lapkričio 3 @ 18:00 - lapkričio 6 @ 16:00

Daugybė žmonių labai neseniai, raginant žmones skiepytis, savo Facebook profilius papuošė šūkiu Aš pasitikiu mokslu. Tai ir gerai – mokslas yra gerai pagrįstas žinių šaltinis. Tačiau iš arti pamatėme, kad mokslas nuolat juda ir tobulėja, kad jis iškelia ir tikrina teorijas, o kai kurias teorijas atmeta. Lygiai taip pat ir kiekvieno žmogaus supratimas apie pasaulį vystosi, dažnai ne tik pagilinant tai, ką jis jau žino, bet ir atsisakant klaidingų minčių. Tad kaip pasitikėti mokslu ir drauge jo nelaikyti visagaliu? Tikintys žmonės irgi pasitiki. Jie pasitiki, kad Dievas jiems perteikia teisingą žinią apie šį ir aną pasaulį.

Tiesa yra tik viena, todėl pasitikėti galima ir mokslu, ir Dievu. Tačiau pasitikėti reikia protingai: suprantant, ką teigia mokslo teorijos, o ką krikščioniškas tikėjimas, ir visa tai suderinti.

Nori pabandyti?

Moksleivių ateitininkų rudens akademija šį kartą skirta tikintiems jauniems žmonėms suteikti didesnį pasitikėjimą mokslu ir Dievu.

Registracija ir daugiau informacijos: https://www.ateitis.lt/naujienos/mara22-ar-tiketi-mokslu/?fbclid=IwAR31b0jO60HCN78J954G8UCtsc3uoorZvYSLmbFUB6g0FfzuvYYBjbvZocU

Informacija

Pradžia:
lapkričio 3 @ 18:00
Pabaiga:
lapkričio 6 @ 16:00
Renginys Category:

Vieta

Visaginas

Organizatorius

Moksleivių ateitininkų sąjunga
VAJC Facebook profilis