Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Seminaras sielovadininkams: (NE)pažeidžiamieji: nuo tapatumo iki tarnystės

birželio 19 @ 17:30 - 20:30

Birželio 19 dieną Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijoje įvyks ekumeninės sielovados bendruomenės “Kelionė” organizuojamas seminaras “(Ne)pažeidžiamieji: nuo tapatumo iki tarnystės”.
Susitikimas skirtas sielovadinę tarnystę atliekantiems asmenims: kunigams, pašvęstiesiems, pastoriams, parapijų ir įvairių krikščioniškų bendruomenių ir grupelių lyderiams, dvasiniams palydėtojams, tikybos mokytojams, katechetams, jaunimo lyderiams. Seminarą ves Toni Dolfo-Smith (Kanada).
Seminaro metu bus kalbama:
✅️Kaip atpažinti, pripažinti ir dirbti su savo silpnumu, kad jis netaptų kliūtimi tarnystei;
✅️Kas svarbu palydint pažeidžiamus, su priklausomybėmis (emocinėmis, santykių, seksualinėmis) kovojančius ar potraukį tai pačiai lyčiai patiriančius asmenis?
Apie seminaro vedėją:
Toni Dolfo-Smith yra Global Leadership Collective vadovas.
Baigęs Vankuverio Regento koledžą ir įgijęs šeimos bei santuokos, o taip pat ir asmeninio konsultanto diplomus, pastaruosius 30 metų Tonis vadovauja tarnystėms, padedančioms krikščionims augti kuriant santykius ir atrandant savo tikrąjį tapatumą. Kartu su komanda jis palydi vyrus ir moteris, sprendžiančius santykių, vidinės gėdos ir stagnacijos problemas, įvairiais klausimais konsultuoja sielovados bendruomenių, valstybinių struktūrų darbuotojus, psichologus ir terapeutus.
Turėdamas įspūdingą gyvenimo ir veiklos patirtį, Tonis šio seminaro metu su mumis pasidalins savo įžvalgomis tema “(Ne)pažeidžiamieji: nuo tapatumo iki tarnystės”.
Norinčius dalyvauti seminare kviečiame užpildyti registracijos anketą: https://forms.gle/bYqapaR6NLLJWe9Z6
Atkreipiame dėmesį, jog registracijos anketos užpildymas dar negarantuoja dalyvavimo seminare. Apie Jūsų registracijos patvirtinimą informuosime atskiru laišku.
Renginio metu dalyvius kviesime prisidėti prie organizacinių išlaidų laisva auka.

Informacija

Data:
birželio 19
Laikas:
17:30 - 20:30
Renginys Category:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1659059004630024/

Vieta

šv. Juozapo kunigų seminarija

Organizatorius

Ekumeninė sielovados bendruomenė “Kelionė”
VAJC Facebook profilis